Plazmový generátor RPZ 14

Plazmový generátor RPZ 14 ničí baktérie, vírusy, pliesne, parazity – patogény, ktoré bývajú príčinou mnohých akútnych a chronických ochorení. Plazmový generátor preniká aj do kostí a dutých orgánov a cielene likviduje pomocou presne stanovených frekvencií druh organizmu, ktorý mu je naprogramovaný bez akýchkoľvek negatívnych vedľajších účinkov.

plazmovy generator RPZ 14

Tu sú niektoré vírusy, plesne, baktérie, ktoré plazmový generátor eliminuje bez použitia antibiotík:

Borélie

Chlamýdie
Candida
Parodontálne baktérie
Salmonella
Streptokoky
Pneumokoky
Mykózy
Helikobakter

HISTÓRIA

Dr. Rife ako prvý zistil, že každý mikroorganizmus má svoju vlastnú a pre svoj druh unikátnu frekvenciu. Akési vlnenie, ktoré ho odlišuje od iných mikroorganizmov. Pokiaľ túto unikátnu frekvenciu umelo vyprodukujete s dostatočným výkonom a zameriate na tento mikroorganizmus, po veľmi krátkej dobe dôjde k jeho deštrukcii.

Fyzika pozná tento fyzikálny jav – vzájomnú rezonanciu – už vyše 100 rokov. Jednoducho tento jav ide demonštrovať na pohári s vínom. Operný spevák je schopný tento pohár rozkmitať a po určitej dobe nemenného tónu pohár praskne.

 

Frekvencia musí prejsť celým pohárom a tón nesmie byť o niečo nižší alebo vyšší, inak by pohár nepraskol. Dr. Rife ako prvný využil elektromagnetické frekvenčné pole k likvidácii mikroorganizmov narušením ich bunečnej membrány.

 

“Ľudský organizmus má neskutočnú schopnosť liečiť sám seba, ale iba vtedy, ak má na to vytvorené podmienky.”

Náš unikátny plazmový generátor RPZ 14 pracuje s frekvenciami v rozmedzí od 1 – 900 000 Hz. Membrány zdravých ľudských buniek sú z frekvenčného hľadiska stotisíckrát odolnejšie vôči elektromagnetickému vlneniu, než membrány patogénnov, takže nehrozí v žiadnom prípade ich poškodenie, lebo naše prístroje pracujú v odlišných frekvenčných pásmach.

 

 

Tento plazmový generátor RPZ 14 nový je možné u nás zakúpiť. Plasmový generátor nie je určený k liečbe chorôb, iba ničí patogény. Ak máte záujem napíšte e-mail  info@bionance.eu a pošleme Vám cenu plazmového generátora RPZ 14.