O nás

Ako matka troch malých detí a podnikateľka zároveň, som mala nesmierne hektický život plný stresu, ponáhľania sa, s nedostatkom spánku a výživy. To všetko sa odrazilo na mojom zdravotnom stave a choroba ma prinútila spomaliť tempo a zamyslieť sa nad svojou budúcnosťou. Áno diagnostikovali mi boreliózu, ale nejako som neprepadala panike. Brala som to ako niečo, čo ma má posunúť. A tak to aj bolo. Otvorili sa mi neuveriteľné možnosti, za ktoré som teraz veľmi vďačná a cítim sa lepšie ako kedykoľvek pred tým.

…choroba ma prinútila spomaliť

Tým že som sa dostala do stavu kedy moje telo nevládze, je stále unavené, rozlámané a bolavé som mala možnosť hľadať nové zdroje sily a ozdravenia sa. Od začiatku som neverila na lieky, ktoré by mal chorý človek stále dlhodobo užívať. Niečo vnútri mi vravelo, že aj keby mi to na niečo pomohlo, inému to zase uškodí. Nechcela som hrať túto hru s dvojsečnou zbraňou a vedela som že musí existovať prírodný, celkom prirodzený spôsob, ako sa telo dokáže vyliečiť úplne samo.

….kto hľadá ten nájde

A ako sa hovorí, kto hľadá, ten nájde. O toto poznanie sa chcem rozdeliť s tým, kto má záujem na sebe pracovať a nehľadá jednoduché, rýchle a zázračné riešenia. Ak trpíš chronickou boreliózou a už si vyskúšal všetky lieky, mastičky, bylinkové tinktúry a odvary a máš vôľu uzdraviť sa tým, že aj ty sám – hlavne ty sám – budeš musieť priložiť ruku k dielu, tak ťa srdečne pozývať na môj kurz, kde dostaneš všetky informácie k tomu ako sa môžeš vyliečiť.

…osud je v Tvojich rukách

Už bude na tebe, ako s danými informáciami naložíš. Rozhodnutie je na Tebe, či ich budeš aplikovať alebo nie. “Osud je v tvojich rukách.” Nikto iný to za TEBA nemôže urobiť”. Ja Ti ale pomôžem a budem Ťa viesť za ručičku a pomaličky postupne pomalými krôčkami sa dopracujeme k vysnívanému zdraviu. Budeš mať podporu a nebudeš musieť byť na všetko sám. Budeš mať výhodnu že všetky informácie budeš mať komplexne k dispozícii a ušetríš spústu rokov hľadania a pátrania, ktoré ja som obetovala. Pretože me vtedy nikto kompletne neporadil a nepomohol, tak som musela pátrať postupne a dlhodobo sama.

Ak si sa rozhodol, že ideš do toho, tak sa na TEBA moc teším. Uvidíš začnú sa diať zázraky.

Love Andy Kováčová