KURZ ” VYLIEČ SA Z BORELIÓZY “

Chronická borelióza  sa už väčšinou  nedá vyliečiť zázračnými tabletkami, prístrojmi alebo zázračnými doplnkami výživy.  Liek ale predsa len existuje – je to celková zmena životného štýlu a to na všetkých 3 úrovniach.  Na fyzickej, psychickej a duchovnej úrovni.  Je to dlhodobá mravenčia práca na sebe samom. Ale stojí to za to, pretože nakonci čaká vytúžené zdravie a šťastie.

Ak ste sa dostali do štádia boreliózy, kedy Vám nepomáhajú antibiotiká, lieky, doplnky výživy ani zázračné prístroje a dokonca ani zmena stravy, potom treba začať pracovať na odstránení naozajstných príčin. Tieto príčiny sú zvyčajne dobre ukryté v našom podvedomí a zastreté tak, aby sme ich nevideli alebo skôr nechceli vidieť. Cieľom  terapíí je odhaliť tieto skryté príčiny a vedome ich spracovať. Zmeny životného štýlu na všetkých úrovniach sú  nevyhnutné pre vyliečenie chronickej boreliózy.

 

Verila som, že existuje nejaký naturálny spôsob ako vyhrať boj s touto chorobou. Absolvovala som Kurz “Vylieč sa z boreliózy” a musím povedať, že informácie v tomto kurze boli skryté poklady o ktorých mi nikto nikdy nepovedal. Chcem sa poďakovať pani Kováčovej, ktorej prístup je skvelý a nesmierne mi pomohla dostať sa znova do “normálneho života” a boreliózu už konečne neriešiť.

Monika Kálová

Už som nevedela čo mám robiť. Každé ráno som mala stuhnuté ruky a hlavne prsty, teda všetky kĺby na rukách. Musela som ich rozhýbavať pomaly. Rozlámané telo ma sprevádzalo každý deň, k tomu obrovská únava a depresia. Nevedela som si predstaviť že takto zostanem už celý život, a to mám v podstate život ešte len pred sebou. Potom som našla tento kurz a hneď som sa prihlásila, lebo už som zo zúfalstva nevedela čo mám robiť. Hneď som zacítila, ako sa mi vracia chuť do života a chcenie ísť ďalej. Môj zdravotný stav sa zlepšoval zo dňa na deň a dnes som nesmierne šťastná, že tento dôležitý krok som urobila, a hlavne že som vydržala až do šťastného zdravého konca. Moc ďakujem pani Andree, nesmierne si jej vážim.

Tamara Porubská

Pravdu povediac moc som tomu neverila, pretože predtým už som vyskúšala naozaj všetko. Či Jonášove kvapky, antibiotiká, MMS, DMSO, liečivé bylinné preparáty, plazmový generátor. Tento kurz bol ale o niečom inom. Cez tento kurz som našla samú seba, uvolnila som nahromadené napätie, zrazu som mala zmysel života. Môj zdravotný stav sa okamžite začal zlepšovať a vedela som, že idem správnym smerom. Som naozaj šťastná, že som kurz absolvovala a nenechala som sa odradiť. Zdravie je len jedno!

Lenka Dunčová

Telo

Naučíme sa cviky, ktoré treba zakomponovať do každodenného života.

Naučíme sa ako ich správne prevádzať, aby mali čo najväčší liečebný efekt.

Naučíme sa postupne spolu pomaličky ako presne nastaviť potraviny tak, aby borélie nemali živnú pôdu.

Naučíme sa ktoré potraviny zaradiť do jedálnička, a ktoré naopak vôbec.

Naučíme sa kombinovať správne jednotlivé druhy potravín, tak aby sme z nich mali čo najväčší úžitok.

K tomu pridáme spústu lahodných receptov.

 

Mysel

Naučíme sa techniky, ktoré pomôžu urýchliť samoliečbu boreliózy.

Naučíme sa postupne odokrývať skryté myšlienky a pocity v našom podvedomí, ktoré spracujeme aby na nás už nemali negatívny vplyv.

 

Duch

Na duchovnej úrovni budeme pracovať so špeciálnymi meditáciami, ktoré rapídne urýchlia proces liečenia.

Naučíme sa duchovné cvičenia pre ozdravenie a omladenie ducha.

Stretávame sa každý druhý týždeň a spoločne pracujeme krôčik po krôčiku na týchto zmenách. Učíme sa  ako zmeny uplatňovať v praxi. Účastnící sedení dostanú praktické rady a návody ako zmeny aplikovať v bežnom každodennom živote.
Dôležitú úlohu samozrejme zohráva systematickosť, vytrvalosť  a trpezlivosť. Celkové vyliečenie nie je otázka dní ani týždňov, ale zlepšenie bude viditeľné po pár mesiacoch, len treba vytrvať. Ale výsledky stoja za to.

Sama som si prešla utrpením, ktoré sa volá borelióza a dnes sa cítim lepšie, ako kedykoľvek predtým.

Kurz trvá cca 5 mesiacov,  12 sedení  –  299 Eur

Tel: 0944 151 888, info@bionance.eu

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ